حساب کاربری مخصوص کسب‌و‌کار(بیزینس) بسازید

آیا می‌دانستید که می‌توانید حساب مخصوص کسب‌و‌کار بسازید و از این طریق آمار پروفایل خود را تحلیل کرده و تبلیغ کنید؟

اینستاگرام این قابلیت را در سال ۲۰۱۶ اضافه کرد. برای این کار وارد صفحه پروفایل شده و به Options بروید (علامت چرخ‌دنده در آیفون و آیپد و علامت ۳ نقطه در اندروید). سپس گزینه Switch to Business Profile را انتخاب کنید و روی Continue در پایین صفحه کلیک کنید.

در این مرحله، اینستاگرام از شما می‌خواهد که به حساب کاربری خود در فیسبوک متصل شوید. این کار را انجام دهید و بعد اطلاعات مورد نظر اینستاگرام را وارد کنید. برای انجام این کار نیاز است تا شماره تلفن، آدرس ایمیل یا آدرس محل کار خود را وارد کنید. درنهایت روی Done کلیک کنید تا تغییرات در پروفایلتان ذخیره شود. البته فراموش نکنید که صفحه‌تان حتماً باید عمومی باشد و این امکان برای صفحه‌های خصوصی فعال نمی‌شود.

اکانت اینستاگرام خود را ایمن کنید

با فعال سازی اعتبارسنجی دومرحله‌ای حتی در صورت لو رفتن اطلاعات لاگین باز هم حساب شما ایمینی لازم را دارد. اعمال و یادگیری این ترفند اینستاگرام بسیار مهم است، برای اینکار مجددا به پروفایل خود مراجعه کنید، سه نقطه را بزنید، بخش Two-Factor Authentication را باز کنید ، گزینه Require Security Code را فعال کنید.

انواع ریپورت

۳ نوع ریپورت در اینستاگرام وجود دارد: ریپورت کردن اکانت کاربر، ریپورت کردن تصویر یا ویدئو و ریپورت کردن کامنت. اگر شما در یک ساعت معین بیش از حد مجاِز اینستاگرام اقدام به کامنت گذاشتن، لایک کردن و یا جذب فالوور کنید، ممکن است از طرف اینستاگرام فعالیت های شما برای مدتی محدود شود، زیرا اینستاگرام فرض می کند که ممکن است شما یک اسپمر باشد. در این مورد با تغییر ایمیل و یا جذب کامنت های معنی دار به زبان انگلیسی احتمالا محدودیت شما برطرف خواهد شد.